Top menu

Ostatnie spotkania z cyklu 17 spotkań

Przedostanie z cyklu „Małe spotkanie..” odbyło się w sali narad Urzędu Gminy Gubin 12 lutego 2013r . Gospodarzem spotkania byli pracownicy GOPS Gubin a uczestnikami MOPS Gubin, OPS Dąbie i Maszewo. Ostatnie, siedemnaste spotkanie odbyło się 15 lutego 2013roku w Ośrodku Pomocy Społecznej w Witnicy . Uczestniczyły w nim przedstawicielki OPS Witnica, Słońsk, M-GOPS Lubniewice, Kostrzyn nad Odrą i GOPS Lubiszyn.

Przedostanie z cyklu „Małe spotkanie..” odbyło się w sali narad Urzędu Gminy Gubin 12 lutego 2013r . Gospodarzem spotkania byli pracownicy GOPS Gubin a uczestnikami MOPS Gubin, OPS Dąbie i Maszewo. 

Bardzo dużo ciekawych spostrzeżeń i rad przekazała współuczestnikom spotkania Pani Marta Głowacka- Piosik z OPS Dąbie. Prowadzący, który potrafi rozpoznać ewentualną przyczynę problemu każdego Uczestnika Projektu, dobrać odpowiedni sposób zmotywowania do chęci zmian dotychczasowych schematów funkcjonowania a następnie konsekwentnie wymagający aktywnego, zdyscyplinowanego uczestnictwa  na swoich zajęciach, jak praktyka pokazała może zdziałać naprawdę bardzo dużo. Dlatego skuteczność w oddziaływaniu zależy przede wszystkim od właściwego doboru prowadzących poszczególne zajęcia.

Ostatnie, siedemnaste spotkanie odbyło się 15 lutego 2013roku w Ośrodku Pomocy Społecznej w Witnicy . Uczestniczyły w nim przedstawicielki OPS Witnica, Słońsk, M-GOPS Lubniewice, Kostrzyn nad Odrą i GOPS Lubiszyn.

I coraz częściej dziękują pracownikom ośrodków za możliwość udoskonalenia lub zdobycia nowych umiejętności w związku z zakwalifikowaniem do uczestnictwa w projekcie.

GOPS Lubiszyn jest placówką, która najszybciej rozpoczęła aktywizację instrumentami społecznymi. I tu byli uczestnicy projektu już nie tylko żałują, że kończy się ich czas uczestnictwa lub proszą o utworzenie grupy wsparcia ale zaczynają rozważać utworzenie spółdzielni socjalnej.

Podziękowanie.

Za umożliwienie przeprowadzenia tych spotkań, udostępnienie lub załatwienie sali, przygotowanie poczęstunku oraz  za stworzenie atmosfery sprzyjającej prowadzeniu rozmów i dyskusji

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY: 

- Pani Kierownik Józefie Walczak, Pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach oraz Panu Ryszardowi Kowalczuk- Wójtowi Gminy Brody;

- Pani Kierownik Alinie Andrus oraz Pracownikom Ośrodka Pomocy  Społecznej w Łęknicy;

- Pani Kierownik Aldonie Robowskiej oraz Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy  Społecznej
 w Gubinie;

- Pani Kierownik Julicie Karasińskiej oraz Pracownikom Ośrodka Pomocy  Społecznej w Witnicy.

Formularz zgłoszeniowy

Kalendarium

Luty 2016
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            

Sonda

Czy w nowej perspektywie finansowej będziecie Państwo jako OPS realizować projekt „systemowy”?: